13 Eylül 2016 Salı

Orijinal Giyim Markası: Ninemin Dolabı & Seçtiklerim


Bu yıl düzenlenen ve bir ilk olan İstanbul Gençlik Festivali'nde tanıdığım, ürünlerini görür görmez orijinalliğinin farkına vardığım, sonrasında da severek takip ettiğim bir giyim markasını, Ninemin Dolabı'nı tanıtacağım bugün size. Today I'll introduce you the brand I came across at the first Youth Fest which was held in Istanbul. It's named as Ninemin Dolabı. I have been following it since back then. 


Festivalde gezerken görmüş, git gel aynı tuniğe (elbise olarak da giyilebilir) bakmış en sonunda dayanamayıp satın almıştım. Aldığım tuniği ve kombinimi eklediğim postum için bir tık! :)
Here's the post in which I've combined the tunic I've bought.


Tabii ki ürünler sadece tesettürlü arkadaşlar için değil ama genellikle ürünlerdeki vücut hatlarını belli etmeyen bolluk ve uzunluk sebebiyle tesettürlü arkadaşlar tarafından rağbet görüyor butik.

Of course the products are not only for hijab women but they have been caught on by them because of their loose and long structure.

Butiğin paketi ve etiketleri de çok orijinal ve sevimli, değil mi? :)Ninemin dolabı adını yansıttığı gibi şimdilerde retro veya vintage diye tabir ettiğimiz stili de yansıtıyor. Tüm ürünler gerçekten sizin de tabir ettiğiniz gibi Ninemizin dolabından çıkmış gibi. ^^


Butiğin diğer bir özelliği de çok az ürünün olması ve sürekli yenilenmesi. 

Sizin için seçtiklerim / Products I've chosen for you:
  

Mavi etek / Blue Skirt: 80 TL (direct link for other details)


Portakal Batik Şal / Batik Orange Scarf: 25 TL (direct link)


Kırçıllı Mavi Pamuk Elbise / Greying Blue Cotton Dress : (direct link)Mavi Basma Elbise / Blue Printed Cotton Dress: 100 TL (direct link)


Bej Pamuklu Elbise / Beige Cotton Dress: 100 TL (direct link)

İletişim için / Contact information:
İnstagram : https://instagram.com/ninemindolabi


Nasıl buldunuz? ^^Sizin de özellikle hoşunuza giden modeller var mı?

6 yorum:

 1. ne ilginç yaaaa sahiden de iyi ki haber verdin iyi ki kombin yaptııın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi ki yorum yaptıın, beğendiysen ne mutlu!<3 ^^

   Sil
 2. Çok tatlış ya , nerden akıllarına bu isim gelmiş acaba , ben çok sevdim ismini :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi? ^^ Tüm ürünler gerçekten ninemizin dolabından çıkmış gibi o sebepte o şekilde isimlendirilmiş olsa gerek :))

   Sil